נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  אינטרפוץ 5 דרך

  אינטרפוץ 5 דרך הינה מערכת למקלחת הכוללת 5 פתחים. שניים לכניסת מים חמים וקרים ושלושה להזרמת מים החוצה. המערכת הינה איכותית ומשדרגת רבות את חווית המקלחת. היא מגיע בשלל עיצובים המתאים לצרכי אנשים רבים. חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  אינטרפוץ 5 דרך – יעילה ומעוצבת

  אינטרפוץ 5 דרך יעילה מאוד בגלל שלושת מצבי הזרמת המים המותקנים בה. אחד הינו לראש מקלחת, או בשמו האחר, ראש גשם, השני הינו מזלף והשלישי – פייה להזרמת מים שאותה מתקינים בגובה נמוך מעל האמבטיה. את המזלף ניתן לכוונן באמצעות המתזים שבו למספר מצבי זרימת סילוני מים. ראש המקלחת מותאם להזרמת מים בצורה אחידה. מערכת אינטנר פוץ סמויה מהעין ומותקנת בתוך הקיר ומתחת לחיפוי, ולכן, רואים בה רק את אביזרי הקצה הנ"ל. אל הברז מגיעים שני צינורות. אחד הינו למים חמים היישר מדוד החשמל או השמש והשני למים קרים. באמצעות הברז מווסתים את טמפרטורת המים הרצויה. כל ההתקנות נעשות על ידי אינסטלטור מומחה המבצע אותן בעת הבנייה בשני שלבים. השלב הראשון בעת עבודת הגמר בבנייה והשני כאשר כל עבודות החיפוי והצביעה מסתיימות. בבית בו גרים ובעת השיפוצים מתבצעת העבודה בזמן קצר.

  אביזרים מעוצבים

  מערכת זאת אמורה להיות יעילה ונאה וכזאת המשתלבת היטב בכל תכנית עיצוב לאמבטיה. הם מוסיפים נראות יפה ותורמים להרמוניה הנהדרת עם הקרמיקות, הארונות, החלונות ויתר הפריטים בה. משום כך, מייצרים אותה במבחר סגנוני עיצוב הכוללים גם גוונים שונים. הנפוצים הם בצבע כסף אבל ניתן למצוא גם אחרים. הבחירה בהם היא עניין של צורך, טעם אישי, מחיר וכדומה.

  שירות מקצועי

  חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. מנהליה הינם בעלי ידע רב בתחום ומשווקים אך ורק אביזרים ברמת איכותית גבוהה ועם גימור מושלם. השירות כולל ייעוץ, מכירה בתנאים ומחירים נוחים ועוד. ניתן לראות את האביזרים באתר החברה או בנקודות המכירה השונות, להתרשם ולבצע רכישה.

   אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל