נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  כיורים לאמבטיה

  כיורי בטון

  כיורי חרס

  כיורים מיוחדים

  כיורים לאמבטיה של MyUbi

  אין ספק כי כיורים לאמבטיה מהווים חלק עיקרי בכל חדר רחצה, הן מהבחינה העיצובית והן מהפן הפונקציונלי. זהו אולי אביזר האמבטיה הנמצא תחת השימוש התכוף ביותר. בחירה נכונה של כיור אמבטיה יכול לשנות את האווירה, לשדרג את החדר ולהוסיף נגיעה של הטעם האישי שלכם בעיצובו. בחברת מיובי תוכלו למצוא מגוון רחב של כיורים לאמבטיה אשר יכול לענות על כל צורך שלכם. לכל שאלה וייעוץ, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

  כיורים לאמבטיה במחיר משתלם

  בעת בחירת כיור לאמבטיה, חשוב לשים לב למספר גורמים. איזה כיור מתאים לצרכים שלנו? מה השטח העומד לרשותנו? אם אנחנו מעוניינים בשטח אחסון בנוסף לכיור? השאלות האלו יכולות לעזור לכוון אתכם בעת בחירת הכיור המתאים ביותר לכם. אנו בחברת מיובי נשמח לעמוד לרשותכם במתן ייעוץ ולהעמיד לרשותכם מגוון כיורים המאופיינים בקו עיצוב נקי ומוקפד וגימור מושלם.

  כיורים למקלחת

  כיורים למקלחת מגיעים במגוון עיצובים וצורות. הם חייבים להיות פרקטיים ונוחים לשימוש ובנוסף, נאים למראה. הם מותקנים בשלבים האחרונים של עבודות הגמר בעת הבניה או השיפוצים. הם עשויים מחומרים שונים שכולם עמידים למים ולחות. חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  כיורים למקלחת – קלים לניקיון ולתחזוקה

  כיורים למקלחת משלימים אבזור מקיף לחדר הרחצה. העניין הוא שהם בעלי חשיבות רבה ויש להם נוכחות ושימוש יום יומי. ניתן למצוא מספר סוגים. כאלו הם תחתונים אשר מהווים חלק אינטגרלי מהמשטח אליו הם צמודים. המשטח עשוי מעץ, מגרניט, שיש או מחומר אחר והכיור ממש יושב עליו. כיורים אחרים מונחים על המשטח עצמו ובעלי מראה אלגנטי. ניתן למצוא גם כאלו העומדים על רגל, ולמעשה, אינם מחוברים לארון כלשהוא. אלו נדירים יותר בגלל שהם פחות פונקציונאליים. ניתן למצוא כיורים מלבניים, מרובעים, עגולים, אובליים ואחרים. מעל או לצד כל אחד מותקן ברז במידות שונות. בכיור מונח, למשל, הוא יהיה עם זרבובית קשת גדולה יותר. מעליהם מציבים מראה נאה ותואמת.

  עיצוב נאה

  חדרי אמבטיה נחשבים לחדרים מתוכננים ומעוצבים. לכן, יש מחשבה על כל פרט כולל על הכיורים המשלימים את קו העיצוב הקיים. ניתן למצוא מגוון רחב שלהם והמבחר הגדול מאפשר גמישות רבה לבחירה. הם גם מגיעים בצבעי לבן, אפור ואחרים. ניתן למצוא כאלו העשויים מחרס, מזכוכית מברונזה ועוד. המיוחדים יותר נבחרים בגלל צורתם ונועדו למשוך תשומת לב. הסולידיים משתלבים היטב בהרמוניה הכללית הקיימת בחלל.

  שירות איכותי ומהיר

  חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. ניתן לראות את האביזרים השונים באתר האינטרנט של החברה, כמו גם, בנקודות המכירה הרבות. המבחר הגדול מאפשר בחירה נכונה ומתאימה. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום ומשווקים מוצרים מעולים המיוצרים תחת בקרת איכות גבוהה וגימור מושלם. שירותיה כוללים ייעוץ פרטני, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, עמידה במועדי אספקה, הובלה ומשלוח ועוד.

  כיורים לאמבטיה המלצות

  כיורים לאמבטיה אמורים להיות פרקטיים ונאים. השילוב הזה הכרחי ופותר בעיות רבות למשתמשים ולבעלי הבית. ניתן למצוא מגוון כיורים המגיעים במפרטים מגוונים. מתקינים אותם אינסטלטורים ובעלי מקצוע מומחים אחרים. חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  כיורים לאמבטיה – מעוצבים ואיכותיים

  כיורים לאמבטיה מגיעים במגוון צורות ודוגמאות. יש מלבניים, עגלים, אובליים, מרובעים וכדומה. ניתן למצוא אותם במידות שונות. כיורים אלו קטנים במידותיהם מאלו הנדרשים למטבח. הם עשויים מחרס, מזכוכית, מברונזה ועוד. ניתן למצוא מספר דגמים. יש תחתיים ומשוקעים מתחת למשטח המהווים חלק אינטגרלי ממנו. אחרים הינם מונחים ובולטים מעליו ואלגנטיים יותר. כיורים אחרים, נפוצים פחות, הם כאלו העומדים על רגליים. הם אינם מחוברים לארונות ועומדים בפני עצמם. הם פחות יעילים ונוחים לשימוש. הבחירה בכיור נעשית בהתאם לשיקולי צרכים, מידות וגודל, עיצוב בהתאמה לטעם אישי וכדומה. גם למחיר יש משקל רב בעת הבחירה. כיור מונח בצמוד למשטח העשוי מחומרים שונים. עליו מניחים את כלי הרחצה הגילוח, הסבונים וכדומה. הוא מתחבר ישירות לסיפון מיוחד ומכאן למערכת הניקוז של הבית. לכל אחד יש להתאים את הברז הנכון מחינת קשת הזרבובית, גודל, אורך וכדומה.

  עיצוב

  חדרי אמבטיה רבים מתוכננים היטב כולל הקדשת תשומת לב רבה לעיצוב מתאים. משום כך, יש חשיבות גם לאביזרים משלימים כמו כיורים. ניתן למצוא אותם בשלל עיצובים המתאימים לסגנונות רבים. בדרך כלל הם מתוכננים להשתלב בקו העיצוב ,אבל יש מקרים בהם רוצים שהם יהיו בולטים ומושכי עיניים ותשומת לב.

  שירות מקצועי

  חברת "מיובי" עוסקת בתכנון פיתוח וייצור ברזי אמבטיה, ברזי מטבח ואביזרי מים ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מכירה במחירים ובתנאים נוחים, אספקה מהירה ובמועד, משלוח והובלה ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מיומן ללקוחות רבים. ניתן לראות את המוצרים באתר האינטרנט של החברה ובנקודות מכירה שונות שלה. חדר אמבטיה מעוצב ישדרג מאוד את חווית השימוש בו.

   אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל