נווט באתר

איתור סניף לפי עיר/ישוב

חיפוש מתקדם:

לחיפוש מתקדם

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  מוט פינוק

  מוטות חיצוניים

  בואו ליהנות ממגוון מוטות חיצוניים שיש לנו להציע לכם רק אצלנו!

  מוטות רחצה

  בואו ליהנות ממגוון מוטות רחצה שיש לנו להציע לכם רק אצלנו!

  פאנלי רחצה

  בואו ליהנות ממגוון פאנלי רחצה שיש לנו להציע לכם רק אצלנו!

  מוט פינוק של MyUbi

  מוט פינוק הפך את חווית הרחצה לדבר שרבים מאתנו מצפים לו בסוף יום ארוך. בשנים עברו מקלחת נמשכה רק מספר דקות ומטרתה הייתה להתנקות ולהמשיך את היום. כעת אנו יכולים להתמסר לזרם מים ממכר ומלטף אשר משדרג את חווית הרחיצה לאין שיעור. בחברת מיובי תוכלו למצוא מגוון גדול של מוטות פינוק לבחירתכם, כאשר כולם עומדים בסטנדרטים גבוהים מבחינת איכות ועמידות ברטיבות לאורך שנים רבות.

  מוט פינוק למקלחת מושלמת

  גם במידה ואין לכם אמבטיה בבית, אין זה אומר כי אתם חייבים לוותר על חווית הרחיצה המושלמת. דווקא במקלחונים, מוט פינוק יכול להיות הפתרון האידאלי לפינוק בסוף יום ארוך אותו ביקשתם. מוט פינוק הוא למעשה מתקן שלם המיועד להפוך את חווית המקלחת לנעימה ונינוחה יותר. מוטות פינוק לרוב כוללים סוגים שונים של מצבים לזליפת מים, ראש מקלחת רחב המאפשר זרימת מים מלטפת ולעיתים ג'טים המדמים תחושת מסאג' משחררת.

  מטות פינוק מאפשרים לנו מקלחת נעימה בה ניתן לעמוד מתחת למים ולא לעשות דבר מלבד ליהנות מהתהליך. השהייה במקלחת הופכת להרבה יותר נעימה ופשוטה, אך על מנת לזכות בה, ישנם מספר גורמים שיש לשים לב אליהם:

  • ראש המוט צריך להיות בגובה הגוף, דבר המאפשר לראש הברז להיות מעלינו ולשטוף אותנו מלמעלה. התקנה נמוכה יותר תוביל לראש ברז שנתקע לנו בעורף.
  • זכרו להתאים את המוט שמתאים בגודלו לגודל המקלחת. גדול מידי יתפוס מקום יקר במקלחת ויקשה על הרחצה, ואילו קטן מידי לא יעניק לכם את החוויה שמבוקשת.
  • החומר ממנו עשוי מוט הפינוק חייב להיות איכותי על מנת שלא ייהרס כתוצאה מחשיפה תכופה למים או לחות.

  מוט פינוק מומלץ למקלחת

  ישנם דגמים שונים של מוטות פינוק, כך שאין ספק כי בחברת מיובי תוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת והאיכותית ביותר עבורכם. כלל המוצרים אשר משווקים על ידי חברתנו מאופיינים בקו עיצוב נקי ומוקפד וגימור מושלם שיבטיח את שרידותו של מוט הפינוק לאורך תקופה ארוכה.

   אתם צריכים רק להשאיר פרטים | אנחנו כבר נדאג לשאר


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל